Obchodní podmínky

Prodávající

Prodávající je společnost PEMM Brno s.r.o., viz kontakty.

Registrace a přístup k internetovému obchodu

 1. Náš internetový obchod je online, to znamená, že v každém okamžiku vidíte skutečný stav našeho skladu 24 hodin denně,7 dnů v týdnu.
 2. Pro objednání zboží z našeho internetového obchodu, je nutné se zaregistrovat, viz registrace.
 3. Prodávající se zavazuje, použít osobní data kupujícího pouze pro účely koupě zboží dle těchto obchodních podmínek.
 4. Kupující zodpovídá za správnost uvedených údajů.

Velkoobchod

Podmínky pro obchodníky jsou uvedeny v části „velkoobchod“ a jsou v ní upraveny některé z následujících ustanovení.

Ceny

 1. Ceny jsou smluvní a u objednaného a potvrzeného zboží jsou závazné. Prodávající si vyhrazuje právo ceny bez předchozího upozornění změnit.
 2. Doprava po celé ČR je zdarma (výjimky pro obchodníky viz „velkoobchod“)

Platba a převzetí zboží

 1. Objednané zboží je zasíláno na dobírku.
 2. Zboží odebrané v provozovně prodávajícího (viz kontakty), případně přezuté na pneuservise, je placeno hotově případně platební kartou.
 3. Platba na fakturu je možná pouze pro smluvní partnery a po dohodě prodávajícího s kupujícím.
 4. Dodané zboží přebírá kupující oproti podpisu přepravního listu a zaplacení zboží (dobírka). Kupující je povinen řádně zkontrolovat zda zboží nevykazuje zjevné vady. Vadné zboží není kupující povinen převzít a o vadách sepíše s dopravcem protokol.

Dodání zboží

 1. Mimo město Brno, po celé ČR, bude zboží kupujícímu dodáno přepravní službou následující pracovní den po přijetí a potvrzení objednávky, pokud bude přijata v pracovním dnu do 12.00 hod (a zboží bude skladem). Dodání zboží zajišťuje smluvní přepravce firma DPD a na udanou dodací adresu bude dodána v době 9.00 až 17.00 hodin. Prodávající více neovlivní čas dodání.
 2. V městě Brně a jeho nejbližším okolí, zajišťuje prodávající dopravu vlastními vozidly a o termínu bude kupujícího informovat telefonicky.
 3. Zboží je možné převzít osobně na provozovně, nebo nechat přezut na pneuservise prodávajícího (viz kontakty).

Vrácení zboží

Zboží zakoupené prostřednictvím internetového obchodu pneubrno může kupující na svoje náklady prodávajícímu vrátit, nejpozději do 15 dnů ode dne převzetí od dopravce. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nebo jinak znehodnocené, u pneumatik a disků nesmí nést ani stopy po montáži. Podmínkou vrácení je, že nebylo kupujícím použito. Zboží je třeba vrátit včetně originál obalu a dodaného příslušenství. V případě vrácení zboží, zašle prodávající kupujícímu uhrazenou kupní cenu zpět, na jím uvedený bankovní účet, případně v hotovosti poštovní poukázkou.

Záruční podmínky

Prodávající poskytuje na jakost zboží záruku v trvání 24 měsíců. Uplatňování nároků z vad zboží a postup při reklamaci se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákona a Zákona na ochranu spotřebitele č.634/92 Sb.

Zpětný odběr použitých pneumatik

Prodávající se zavazuje k bezplatnému odběru použitých pneumatik od kupujícího v množství a typu odpovídajícímu počtu jím zakoupených pneumatik, na základě dokladu o nákupu pneumatik z internetového obchodu pneubrno.cz. Sběrné místo se nachází v provozovně prodávajícího viz kontakty.